ŞAHANSAN Hakkında

1997 yılında kurulduk

ŞAHANSAN Mühendislik Ltd. Şti. 1997 yılında Makine Mühendisi Ahmet ŞAHAN tarafından kurulmuştur. Kuruluş amacı başlangıçta Şantiye ve Taahhüt işlerini takip etmek olan firmamız zaman içerisinde Türkiye içerisindeki büyük endüstriyel tesislerin ve yatırımların özel makine teçhizat ve tasarım isteyen mühendislik ve imalat işlerini yapan bir tedarikçi haline gelmiştir.

 

ŞAHANSAN MÜHENDİSLİK bugün Turgutlu Organize Sanayi Bölgesinde kendi özkaynaklarıyla yatırımını tamamlamış olduğu 2500m2 si kapalı toplam 5000 m2 ‘lik yeni fabrika binasında hizmetlerine devam etmektedir. Şirketimiz, ISO 9001 Kalite Kontrol Sistemine tabidir. Özellikle eşanjör ve basınçlı kaplarla ilgili olan imalatlarımızda güncel dünya standartlarını takip eder, ASME,TEMA ve EN normuna göre olan bütün imalat standartlarını firmamız arşivinde bulundururuz.

Firmamız, sektörün atölye ve mühendislik hizmetlerinde de en az şantiye ve taahhüt işlerinde olduğu kadar istikrarlı ve kalıcı olduğunu kanıtlamıştır.
Hizmet amacı en başından beri sektörün beklentilerine işlevsel, pratik, hızlı kaliteli ve ekonomik çözümler sunmak olan firmamız bu çizgisini bugüne kadar büyük bir istikrarla sürdürerek makine parkını geliştirmiş ve büyütmüştür.

ŞAHANSAN MÜHENDİSLİK, 1997 yılından günümüze atılımlarını ve yatırımlarını hızla sürdürmüştür ve 2006 yılında TÜVSÜD Sertifikasyon merkezinden ENDÜSTRİYEL TAAHHÜT İŞLERİ VE ISI DEĞİŞTİRİCİLER VE BASINÇLI KAPLARIN BAKIMI konusunda ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almaya hak kazanmıştır.
Sıfırdan geldiği bu noktanın çok daha ilerisini hedeflemekte olan firmamız her zaman kendini yenileme ve geliştirme anlayışı içerisinde kaliteden taviz vermeden bu sektörde hizmet vermeye devam edecektir.

Size hizmet vermekten memnunuz.

M. Alper ŞAHAN

dünden bugüne

24 yılın hikayesi

misyonumuz

Firma olarak üstlendiğimiz makine imalat ve taahhüt işlerinde kendinden emin dinamik ve araştırmacı kadrosuyla kaliteli , uygun termin süreçli, müşteri odaklı hizmet vermektir.

vizyonumuz

Çalıştığımız sanayi sektörleri için ülkemiz ve uluslararası alanda uzmanlığımız olan konularda ürettiği çözümlerle farkındalık yaratan bir firma olmaktır.